З питань замовлення продукції:

+380 (66) 078-99-92

+380 (98) 345-90-03

+380 (93) 617-52-44

Замовити дзвінок

УстаткуванняВерстат-автомат рабіца АСР-15 / 2.0

Верстат-автомат рабиця АСР-15 / 2.0

Верстат АСР 15/2 і шафа управління з релейно-контактної схеми

У стандартній комплектації верстати АСР-15 / 2,0 чудово зарекомендували себе в роботі для виробництва сіток в промислових масштабах. До переваг таких верстатів можна віднести:
• - простоту в експлуатації;
• - відсутність необхідності частого або складного обслуговування;
• - мала кількість деталей, які є «витратниками», а також деталей, схильних до природного зносу в процесі роботи;
• - ті вузли верстата, які працюють в умовах підвищеного зносу (такі як ролики в вузлі натяжки дроту, наприклад) обов'язково виготовлені з інструментальної сталі і загартовані до високого ступеня твердості (40 ... 45 одиниць за шкалою Роквелла);
• - гордістю всіх наших верстатів різних модифікацій є автоматика верстата: всі елементи шафи управління є якісними продуктами провідних світових брендів з виробництва промислової автоматики.  Елементи шафи управління верстат автомат рабиця У зв'язку з цим на всі наші верстати поширюється підвищена гарантія на шафу управління.

До недоліків цього типу верстатів можна віднести «реверсний» спосіб зупинки пластини (ножа) в кінці рядка. Це зменшує ресурс роботи основного приводу і ускладнює роботу з дротом діаметром більше середнього. Також додає ще один «расходник», що вимагає періодичної заміни: обгону муфта вала навивки. Всі ці недоліки усунуті в модифікації верстата з частотним керуванням приводу навивки.

До складу верстата будь-якій комплектації обов'язково входять:
1. Система управління верстатом;
2. Документація з детальним описом, способами налагодження, електросхемою;
3. Два набору інструменту на будь-які осередки (на розсуд замовника);
4. Пристрій для загинання пластини (ножа);
5. Запасні пластини (ножі);
6. Розмотувальний пристрій для дроту;
7. Емульсія МОР, 1:20 (концентрат 10л).

Верстат АСР15 / 2 і шафа управління з частотним керуванням приводу навивки
ця модель верстата має багато переваг перед такими ж "реверсними" верстатами-автоматами, а саме: плавне регулювання швидкості навивки в широкому діапазоні дозволяє зробити більш стабільну роботу верстата і більш високу продуктивність, плавний пуск і плавне гальмування разом з відсутністю реверсу двигуна в кінці спіралі забезпечують більш щадну роботу приводу навивки і, відповідно, підвищують надійність і довговічність приводів і верстата в цілому.

Верстат АСР15 / 2 з функцією змотування продукції в компактний рулон

Для зручності транспортування готової продукції іноді виникає необхідність змотувати сітку в компактний рулон. Якщо Ви хочете мати у себе в виробництві універсальний автомат, здатний виробляти компактні рулони, така модифікація верстата вже випробувана і відпрацьована нами! Даний верстат дозволяє проводити як об'ємні з загнутими кінцями так і компактні рулони. Переналагодження з одного виду продукції на інший не затягнеться більш ніж на 15 хвилин. Для підвищення продуктивності і зручності роботи цей верстат також можливо обладнати частотним керуванням приводу навивки.

Верстат АСР15 / 2 з подовженою базою
Для того щоб забезпечити перевагу наших замовників над конкурентами, ми пропонуємо автоматичні верстати з подовженою базою, які виробляють рулони висотою до трьох метрів, забезпечуючи якісно нову перевагу своїм власникам!
Верстат дозволяє проводити як стандартні рулони
малої висоти (мінімальна висота 0,3 м), так і високі рулони (2-3м)
Такий верстат також можна обладнати частотним керуванням. Підвищення продуктивності особливо добре буде видно на високих рулонах з невеликою осередком, в яких дуже багато витків в одній спіралі.