З питань замовлення продукції:

+380 (66) 078-99-92

+380 (98) 345-90-03

+380 (93) 617-52-44

Замовити дзвінок

УстаткуванняКомплектуючі, витратні матеріали

Комплектуючі, витратні матеріали

Наше підприємство також пропонує комплектуючі та витратні матеріали для автоматичних та напівавтоматичних верстатів для намотування сітки рабиці.

Наприклад, у нас можна купити гвинтові втулки для навивки сітки (також відомі такі назви, як шнек, вітаер, черв'як, стакан і т.д.). Вітаери нашого виробництва відрізняються вкрай високим терміном служби.

Весь секрет полягає в складній технології їх виготовлення, з якої мало хто з виробників подібних втулок хоче зв'язуватися: адже мало виготовити втулку просто з легованої сталі, її необхідно загартувати, а після термообробки втулка, що має наскрізну спіраль, може сильно деформуватися. У зв'язку з цим, в техпроцес виготовлення однієї втулки додається ще кілька досить складних етапів. Але при всьому цьому як результат - отримуємо втулку навивки високої якості, яке, до речі, також контролюється: одна довільно обрана втулка з партії обов'язково проходить тестування на спеціальному стенді - твердомере (контроль твердості матеріалу).

Твердість готового виробу повинна бути не менше 43 - 47 одиниць (HRCЕ). Для порівняння, твердість віконного скла становить близько 60HRCе, а твердість втулки, яка не пройшла термообробку не дотягує навіть до 20 одиниць. Приблизно 90% всіх втулок навивки (вітаеров, черв'яків), які пропонують виробники в нашій країні - це саме не підготовленою, термічно не оброблені вироби, які прослужать в два, а то і три рази менше, ніж запропонована нами, а за ціною - така втулка буде практично ідентична або трохи дешевше. Вибір за вами. Верстати для намотування сітки рабиці Ще один досить затребуваний елемент верстата - блок управління.

Останнім часом до нас часто звертаються виробники сіток з проханням модернізувати / відремонтувати автоматику верстатів сторонніх виробників на їх виробництві. Найпоширеніша проблема - нестабільна робота блоку управління (контролера) автоматичного верстата Луганського виробництва. Виявляється в скиданні / обнулення кількості готових рядків в процесі роботи або після вимкнення живлення. Як результат - готовий рулон сітки невідомої довжини. У блоках управління нашого виробництва така проблема відсутня, контролери надійні навіть в поганих умовах експлуатації. Проблема вирішується один раз і назавжди заміною блоку управління верстата. Контролери абсолютно взаємозамінні, що неодноразово підтверджено на практиці.