З питань замовлення продукції:

+380 (66) 078-99-92

+380 (98) 345-90-03

+380 (93) 617-52-44

Замовити дзвінок

Устаткування

Оборудование

Верстат-автомат рабиця АСР-15 / 2.0 Верстат-автомат рабиця АСР-15 / 2.0

До складу верстата будь-якій комплектації обов'язково входять: 1. Система управління верстатом; 2. Документація з детальним описом, способами налагодження, електросхемою; 3. Два набору інструменту на будь-які осередки (на розсуд замовника); 4. Пристрій для загинання пластини (ножа); 5. Запасні пластини (ножі); 6. Розмотувальний пристрій для дроту; 7. Емульсія МОР, 1:20 (концентрат 10л).

Верстат контактної зварки МТ-91 Верстат контактної зварки МТ-91

Верстат контактної зварки МТ91 виробляє сітку для армування (армопояс). Верстат контактної зварки може переробляти дріт будь-якої якості.

Верстат правильно-відрізний Верстат правильно-відрізний

Правильно-відрізний верстат призначений для вирівнювання і рубки будь-якого виду дроту на мірні прути. Прути часто використовуються як сировина для виробництва армопояса, канілірованої сітки, також вони використовуються для армування залізобетонних конструкцій. Довжина прута може варіюватися від 0,2 до 3м. Верстат не вимагає безперервної уваги і присутності оператора.

Комплектуючі, витратні матеріали Комплектуючі, витратні матеріали

Наше підприємство також пропонує комплектуючі та витратні матеріали для автоматичних та напівавтоматичних верстатів для намотування сітки рабиці. Наприклад, у нас можна купити гвинтові втулки для навивки сітки (також відомі такі назви, як шнек, вітаер, черв'як, стакан і т.д.). Вітаери нашого виробництва відрізняються вкрай високим терміном служби.