З питань замовлення продукції:

+380 (66) 078-99-92

+380 (98) 345-90-03

+380 (93) 617-52-44

Замовити дзвінок

Просто і геніально

Доступна ціна

Гарантія та якість

Довговічність
Головна

Краща ціна на продукцію для різного виду загороджень від компанії «Metal factory»

Компанія «Metal factory» пропонує своїм клієнтам і покупцям великий вибір продукції, яка необхідна для різного виду сіткових загороджень. Вся продукція та обладнання, яке представлене в нашому каталозі, дозволить вам відразу ж придбати все найнеобхідніше для виконання робіт. Ми пропонуємо товар вищої якості. Наша продукція виготовлена на обладнанні власного виробництва: сітка рабиця, дріт, цвяхи, лист оцинкований, профнастил. У нас досвідчений кваліфікований персонал і конструкторське бюро. Ми дотримуємося терміни виготовлення. 

Ми маємо тільки сучасне обладнання, нові технології, сертифіковані матеріали. Ми виробляємо верстати для виготовлення сітки рабиці. Ще ми пропонуємо всі комплектуючі та витратні матеріали.

Протягом багатьох років ми прагнули зробити все, заради Вашої зручності і комфорту. Ми отримали репутацію надійного постачальника, кращого в сфері продажу товарів для будівництва, оздоблювальних робіт і т.д. Ми намагаємося задовольнити інтереси наших замовників. Зокрема сіткою ми торгуємо по таких областей, як Харківська, Полтавська, Сумська, Луганська і Донецька. При необхідності ми доставимо сітку в будь-яку область України. Верстат для виготовлення сітки рабиці доставимо в будь-яку точку країни.

Приймаємо замовлення будь-якого обсягу. Сітка рабиця, кладочна, зварна і т. Д. Вироблена на нашому виробництві користується великим попитом.

  • Краща сітка рабиця - висока якість, цілком доступна ціна
  • Зварна сітка в панелях і рулонах
  • Кладочна сітка в картах
  • • Зварні секції огорожі для різних потребМи завжди йдемо на зустріч нашим замовникам.